ТАРИФИ

­­

Білогорща

КОД Назва Швидкість Вартість
1041 Базовий 30 Мбіт/сек 160 грн. / місяць
1042 Зручний до 100 Мбіт/сек * 190 грн. / місяць
1043 Інтернет + ТВ до 100 Мбіт/сек * 220 грн. / місяць


*

Для досягнення максимальної швидкості слід використовувати сучасне обладнання яке дозволить Вам користуватися максимальною швидкістю.

Не усі WIFI роутери технічно забезпечують передачу даних на швидкості 100 Мбіт/с через радіо зв'язок.

Розглядайте варіанти WiFi з підтримкою частоти 5 ГГц.

Також рекомендуємо підключати частину техніки в дома чи офісі через кабель від роутера, щоб зменшити навантаження на Ваш WiFi роутер, а точніше його радіо канал який він використовує. Такі пристої як наприклад: телевізор, комп'ютер ... і т.д., при можливості підключіть напряму кабелем до роутера. Це забезпечить кращий зв'язок з пристроєм для перегляду телебачення (IPTV) чи будь яких відео в хорошій якості.

Швидкість за кілька років збільшилась в кілька разів, проте роутери залишились старі і служать нам довго та вірно, але не забуваймо що їх пропускна здатність залишилась на рівні попередніх років і можливо це були бюджетні WiFi.

Якщо швидкість Вас не задовільняє не робіть поспішних висновків. Ми надаємо якісний Інтернет на основі оптоволоконних ліній зв'язку. На швидкість впливає дуже багато чинників. Вище згадувалось лише про один чинник: роутер WiFi. Зверніться до нас за тел. 097 100 00 52 та email speedtest@x-my.net ми розглянем кожну ситуацію окремо. І порекомендуєм що потрібно замінити або зробити для бажаного результату чи виправимо ситуацію зі своєї сторони якщо в цьому справа.

З найкращими побажаннями компанія X-My.NET